Boomhut voor de kleinkinderen
Opa en oma hebben deze boomhut voor hun kleinkinderen laten bouwen. De boomhut is een prachtige speelplek voor de kinderen, waar zij zich vermaken met de glijbaan, het klimtouw, de touwladder en de schommel. Elk kleinkind heeft een naambordje naast de deur. Voor jong en oud is er een groot terras met uitzicht over de Bergse Plassen in Rotterdam.
Het plateau is 4m lang bij 2,5m breed en hangt 2m boven de grond. De hut is 2,5m bij 2,5m en in de nok 2,5m hoog. Het dak is waterdicht en afgewerkt met heidematten.
Wilt u een boomhut kopen en op maat laten bouwen? Heeft u een idee of ontwerp? Wij denken graag met u mee en maken de boomhut geheel naar uw wensen. Neem vrijblijvend contact met ons op en informeer naar de mogelijkheden.
Vind hier meer boomhut informatie.
Heeft u interesse en wilt u meer informatie?
Heeft u een vraag, idee of ontwerp, wij denken graag mee! Neem vrijblijvend contact op om de mogelijkheden te bespreken.


